Heezerweg 145, Eindhoven
Te huur: Gemeubileerde kamer in Eindhoven; Beschikbaar: per 1 mei 2025; Locatie: Binnen de ring en op 5 minuten fietsafstand tot het centrum van Eindhoven!
De kamer bevindt zich in een gedeelde woning met in totaal 6 kamers. De bewoners delen de keuken, de badkamer, het toilet en de tuin. De meubilering van de kamer bestaat uit een kledingkast, bed inclusief matras, een bureau en bureaustoel. De kamer bevindt zich op de begane grond aan de achterzijde van het pand. De kamer grenst aan de gedeelde keuken en heeft openslaande deuren naar de gedeelde tuin.
Voor deze kamer zijn wij op zoek naar een student.
- Beschikbaar per 1 mei 2025;
- De huurprijs bedraagt €425,- per maand incl. voorschot GWE, internet, servicekosten en belastingen;
- De borg bedraagt twee maanden huur;
- De minimale huurperiode is 12 maanden.
Neem voor meer informatie of een bezichtiging contact met ons op via het contactformulier aan de rechterzijde van de advertentie of stuur een e-mail naar info@myhousing.nl.
Wij stellen het op prijs als je bij de aanvraag direct wat meer over jezelf vertelt (leeftijd, werk, studie, interesses etc.) Daarnaast willen we graag weten wat voor soort woning je zoekt (locatie, oppervlakte, prijsklasse etc.). Op deze manier kunnen wij beoordelen of de aangeboden woning aan je wensen voldoet.
Wij kijken uit naar je reactie!
Gemeubileerd | |
Tuin | |
Oppervlakte | 12m² |
Aantal kamers | 1 |
Parkeerplaats | |
Gestoffeerd |